Vložkování bazénů

Bazénové hydroizolační fólie lze použít k hydroizolaci venkovního i vnitřního bazénu. PVC fólie je vhodná též k rekonstrukci staršího bazénu. Tato fólie je dobře svařitelná horkým vzduchem. Touto metodou lze realizovat bazén libovolného tvaru a velikosti a propracování detailů do nejmeších podrobností se zachováním vodotěsnosti. Výhodou použití PVC izolace v bazénu je možnost vytvoření jakýkoliv tvarů, případně schodiště dle vlastních nápadů. Bazénové měkčené PVC fólie vynikají svou UV stabilitou a stálobarevností. Obsahují výztužnou vložku z PES tkaniny.
izolace bazenu 1m

V nabídce je celá řada barevných typů fólií (na první návštěvu přijíždíme se vzorníkem) včetně mramorového a mozaikového vzoru. Zároveň lze vybírat fólie se speciálními vlastnostmi povrchů (zabránění ulpívání nečistot na povrchu fólie, odolnost vůči mikroorganismům, odolnost proti brusu a poškrábání, protiskluzová úprava).

Naše firma poskytuje záruku na těsnost izolace po celou dobu záruky fólie. Záruka se nevztahuje na mechanická poškození izolační fólie zapříčiněná chybným používáním či vadami konstrukce bazénu.
Využijte naší nabídky nezávislé cenové kalkulace vložkování bazénu zdarma.

Vzorník bazénových fólií ALKORPLAN

ALKORPLAN 2000 Světle modráALKORPLAN 2000 TyrkysováALKORPLAN 2000 AdriaALKORPLAN 2000 PískováALKORPLAN 3000 Persia pískováALKORPLAN 3000 Mozaika Byzanc šedáALKORPLAN 3000 MozaikaALKORPLAN 3000 ProvenzaALKORPLAN 3000 CarraraALKORPLAN 2000 Protiskluzová AdriaALKORPLAN 3000 Protiskluzová Persia modráALKORPLAN 3000 Platinum

Příslušenství a detailní informace

aklorplan 35254 35054alkorplan bazeny

ALKORPLAN 35254/35054 – homogenní UV stabilizovaná hydroizolační fólie z měkčeného PVC šedé barvy

ALKORPLAN pro bazény – nadstandardní kvalita pro nadstandardní bazény